Par SIA Raunas Bruģakmens

Pasūtītājs: Raunas novada domeSIA „Raunas Bruģakmens” ir dibināts 2002. gadā. Bruģakmens ražošanas un ieklāšanas nozarē zīmols „Raunas Bruģakmens” ir jau kopš 1999. gada. Zīmols neatkarību ieguva 2002. gadā, kad tika uzsākti rekonstrukcijas darbi Cēsu ielās un atjaunots „Līvu laukums”.

SIA „Raunas Bruģakmens” nosaukums jau norāda savu piederību Raunai, darbīgai, skaistai vietai Vidzemē. Uzņēmuma ražotne atrodas Raunas novada Cimzā „Dāboliņos”, ceļa Rauna – Cēsis malā. Uzņēmuma kolektīvu veido jauni cilvēki, kuriem ir liela pieredze bruģa ražošanā un ieklāšanā.

CēsisNeilgi pēc uzņēmējdarbības uzsākšanas 2003. gadā, uzņēmums tika apbalvots ar Nelauksaimnieciskās uzņēmējdarbības atbalsta programmas godalgu „Pilsēta dodas laukos” par jaunu darba vietu radīšanu.

2005. gadā SIA „Raunas Bruģakmens” tika apbalvots kā „Rajona uzņēmējs” par veiksmīgu sadarbību ar pašvaldību.

Privātmāja SalaspilīUzņēmums lielu ieguldījumu ir veicis tieši sava novada sakārtošanā, regulāri piedaloties labiekārtošanas projektos.

2008. gadā uzņēmuma darbinieki izveidoja autotrasi, netālu no tā atrašanās vietas, kuru autosportisti ir pozitīvi novērtējuši.

Tehnoloģijas:

img_2275Uzņēmuma produkcija ir augsti novērtēta akreditētās un sertificētās laboratorijās. Raunā ražotais bruģakmens ir ieguvis vairākus kvalitātes atzinumus, kas iegūti augsti novērtējot bruģakmens sastāvu: kvalitatīva cementa un tikai Raunas novadā iegūstamās grants masa.

2008. gadā tika uzstādīta jauna Austrijā un Vācijā būvēta ražotne. Tas palielina bruģakmens ražošanas apmērus- līdz 900 m2 dienā.